Inwestycja

0 m2

Łącznej powierzchni inwestycyjnej

0 m2

Łącznej powierzchni najmu w Etapie I

0

Miejsc parkingowych

Szeroka oferta restauracyjna i rozrywkowa

Plac centralny, tereny zielone

Muzeum, ścieżka historyczna

inv1

Ogrody Geyera to wielofunkcyjna przestrzeń otwarta dla Łodzian w rewitalizowanych fabrykach Ludwika Geyera przy ulicy Piotrkowskiej.  Ta niecodzienna przestrzeń łączy wartości historyczne, kulturę, środowisko biznesowe oraz życia społeczne.

Piękne zabytkowe budynki, lokale handlowo-usługowe i mieszkalne, gastronomia, wydarzenia kulturowe, interaktywne muzeum, ścieżka historyczna, nowe place i nowoczesne budynki ulokowane na działce między ulicami Piotrkowską i Wólczańską tworzą integralną i niepowtarzalną strefę, która ożywi tę część Łodzi.

Duża różnorodność lokali, zarówno w kontekście funkcjonalnym i przestrzennym kreuje synergię biznesu, wypoczynku oraz codziennego życia Łodzian. Ogrody Geyera, to miejsce, w którym o każdej porze czy to w przerwie w pracy, w drodze do domu można zanurzyć się w niepowtarzalnym, na skalę światową – klimacie tego po fabrycznego miejsca.

W skład nieruchomości wchodzi szereg zabytkowych i nowoczesnych budynków oraz wolne tereny inwestycyjne tworzących nowy kompleks miejski.

inw2

Lokalizacja

Home    Inwestycja     Wynajem    Historia    Korzyści    Kontakt

Informacje dotyczące komercjalizacji i marketingu

Laura Chojecka
tel. 511 157 928

Piotr Kwiatkowski
tel. 605 724 939

Ogrody Geyera

ul. Piotrkowska 293/305
93-004 Łódź
kontakt@ogrodygeyera.com